O Nas

O Nas

Założyłam Firmę Helios Audyt dla wszystkich zainteresowanych rozwojem własnych firm. Jeśli pragniesz się na nim skupić, powierz  sprawy finansowe specjalistom. Twoją pasją jest przedmiot działalności Twojej firmy! Miej go na oku.

Ja jestem specjalistką, w zakresie rachunkowości, z 17-to letnim doświadczeniem współpracy z US, ZUS, posiadam świadectwo kwalifikacji Ministra Finansów z numerem 42361/2010 uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg, jak również certyfikat Audytora Wewnętrznego II stopnia Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej.

Nasz zespół oferuje Ci w swoich usługach,  rzetelny audyt finansowy, audyt wewnętrzny, pełną obsługę księgową Piaseczno i okolice oraz obsługę kadrowo-płacową i doradztwo w zakresie prowadzonej działalności.

Pracownicy Helios Audyt posiadają doświadczenie niezbędne dla zapewnienia całościowej obsługi, działając wiedzą i doświadczeniem na korzyść Twojego przedsiębiorstwa.

Firma rosnąc daje ogromną satysfakcję właścicielowi. Uwielbiam obserwować ten proces.

Sylwia Winiarska-Żylik

 

Obsługa księgowa Piaseczno , audyty podatkowe, usługi księgowe i kadrowe - zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami